Млинчиковий рай PDF Друк e-mail
Четвер, 26 лютого 2015, 16:17
mlynchiki 1

У нашому ліцеї шанують народні традиції.  Одна з них – святкування Масляної. Це – веселе та радісне прощання з зимою, яке віщує розквіт у природі і сонячне тепло. У рамках проведення свята "Млинчиковий рай" учні десяти навчальних груп професії «Кухар» пекли та презентували млинці за старовинними і новими рецептурами регіонів нашої області й підприємств громадського харчування.

mlynchiki 2

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Миколаївна Легедза відзначила професійну майстерність колективу та побажала берегти традиції народу України.

mlynchiki 3

Посмакувати млинцями під звучання святкових пісень мали змогу всі учні ліцею та педагогічні працівники.

mlynchiki 4

Особливо сподобалися макові млинці з сметаною і джемом учнів групи №232, млинці «Катаєф» − пухкі, товсті на дріжджовому тісті з кремом, яблуками, халвою групи №121, йогуртні млинці з загорнутим у них желе зі свіжих швидкозаморожених фруктів і ягід, млинці з «Припеком»  (з запеченими у тісто огірками та цибулею) групи №122, дегустація млинців на мінеральній воді у вигляді торбинок з м’ясною начинкою групи №332, смугасті млинці на згущеному молоці групи №131 та шоколадні з сиром і родзинками групи №231. Особливої пікантності млинцям надавали соуси, джеми, начинки

 mlynchiki 10 mlynchiki 5 mlynchiki 6

Такий захід дає можливість доторкнутись до культури наших пращурів та інших народів. Адже історія розповідає про те, що ця страва є майже у всіх кухнях світу.  Скрізь їх їдять по-різному, готують різними способами, змішуючи різноманітні інгредієнти, адже рецептів їх приготування безліч.

mlynchiki 7 mlynchiki 8 mlynchiki 9

Нехай же цей сонячний десерт підніме вам настрій і надасть сил напередодні весняного оновлення!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2