Моя найкраща в світі – рідна мова PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 лютого 2015, 12:37
mova ridna_1

21 лютого відзначається 15-річчя Міжнародного дня рідної мови, запровадженого Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО). Завдання цього світа – сприяння збереженню і захисту близько 7000 мов, якими розмовляють у всьому світі. Рідну мову треба вивчати, берегти і примножувати – це обов’язок кожного з нас, обов’язок справжнього патріота.

У бібліотеці ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» до Дня рідної мови був проведений захід «Моя найкраща в світі – рідна мова».

mova ridna_2

Учні, одягнені у вишиванки, що стало трендом нашого часу, розповіли про значення мови в житті людини і суспільства, читали поезії. Прозвучали спогади про роки заборони української мови, українські пісні «Ніч яка місячна», «Краща мова єднання», а потім  проводились конкурси «Перекладачі», «Таємниці мови».

Захід зацікавив і учнів, і педагогів, залучав до поетичного слова, до рідної української мови, а це розвиває національну свідомість, виховує почуття патріотизму громадян України.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2