Відбулося урочисте привітання переможців PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 лютого 2015, 13:30
peremoga 4

14 лютого 2015 року  на базі КЗ «НВО № 6 «Спеціалізована ЗШ І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся IV етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

peremoga 2

Першими привітали переможців III етапу Лідія Францівна Шатна, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи, Людмила Петрівна Кричун, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, декан факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка, Василь Михайлович Нудний, заступник директора КЗ «КОІППО імені В. Сухомлинського» з навчально-організаційної діяльності. Після чого відбулось нагородження творчих учнів. Висловили подяку учителям переможців за вагомий особистий внесок у реалізацію завдань мовної політики держави, виховання шанобливого ставлення до рідної мови та підготовку переможців III етапу.

peremoga 3

Ми пишаємось тим, що студентка III курсу ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» Рибаченко Ольга Сергіївна була відзначена грамотою департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за високі досягнення на ниві опанування рідної мови та активну участь у конкурсі.

peremoga 1

Кричун Л.П. урочисто відкрила конверт із завданнями IV етапу конкурсу. Вона наголосила на тому, що творчі роботи можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.  Шатна Л. Ф. підкреслила, що будь-який конкурс є рухом уперед, а отже безцінним досвідом  для учасників, тому побажала їм натхнення, високих досягнень та успіхів у здобутті високих місць.  Ми приєднуємось до побажань і вболіваємо за свого учасника − Рибаченко Ольгу Сергіївну.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формуванню готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2