Зустріч з Міністром освіти і науки України PDF Друк e-mail
Четвер, 05 лютого 2015, 15:02
ministr 1 

5 лютого 2015 року в рамках проведення робочої поїздки Міністра освіти і науки України Сергія Мироновича Квіта Кіровоградщиною відбулася зустріч з педагогічною громадськістю вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста та області, що пройшла у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова». Міністра супроводжували заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віта Вікторівна Атаманчук, директор департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Ельза Володимирівна Лещенко.

ministr 2

Директор ліцею Микола Іванович Корецький ознайомив високопосадовця з матеріально-технічною та навчальною базою закладу. Коротка екскурсія розпочалася з холу, прикрашеного національною символікою, а потім були відвідані їдальня, комфортні кімнати майстрів, кабінет інформаційних технологій, де проводився урок зі спецтехнології у групі №11 (професія "Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Маляр будівельний") викладачем Людмилою Анатоліївною Витоптовою.

ministr 3

У кімнаті декоративно-ужиткового мистецтва увагу поважних гостей привернули  найкращі творчі роботи учнів. Схвальні відгуки отримала і лабораторія кухарів, в якій кожне робоче місце обладнане за сучасними технологіями. Урок виробничого навчання у групі №232 (професія "Кухар. Кондитер") проводила майстер Лідія Михайлівна Бондаренко.

ministr 4

Приємно здивувала Міністра й виставка меблів, створених руками учнів: шафи для одягу, ліжка, письмові столи, парти, стільці.

ministr 6

Робочу зустріч у переповненій актовій залі розпочала Ельза Володимирівна Лещенко. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять кіровоградців, які загинули в АТО.

ministr 5

Міністр освіти і науки України          С.М. Квіт зазначив, що час для країни та освіти досить важкий, але зусилля освітян варто зосередити на ключових аспектах: оновленні змісту вищої та професійно-технічної освіти з урахуванням сьогоденних запитів та ситуації на ринку праці, модернізації матеріально-технічної бази. Він також наголосив на потребі створення регіональних освітніх центрів, оптимізації мережі навчальних закладів, співпраці освіти з бізнесом. Після короткої промови Сергій Миронович відповів на питання, які хвилювали представників навчальних закладів.

На завершення зустрічі пролунали  побажання нових звершень та здобутків, а наш ліцей був відзначений як навчальний заклад. що наближається до європейських зразків.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2