Вдячність за звитяжну працю PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 лютого 2015, 14:13
pracia 1   

2 лютого 2015 року велика освітянська сім’я проводжала майстрів виробничого навчання Поліщук Л.І. та Денисенко В.М. на заслужений відпочинок. В цей день все було урочисто. Здобувши за більш ніж 40 років педагогічного стажу велику повагу й авторитет, вони почули від присутніх слова вдячності за сумлінну працю та найкращі побажання на майбутнє.

У святкуванні взяли участь заступник директора Кіровоградського комерційного технікуму Марина Володимирівна Бедзай, голова державної кваліфікаційної атестаційної комісії, директор кафе «Прага» Володимир Володимирович Фабрика, приватний підприємець Ольга Миколаївна Момот, ветеран праці, кавалер ордена «Знак пошани» Раїса Костянтинівна Костенко, адміністрація ліцею та учні.

pracia 2

pracia 3

pracia 6

pracia 4 pracia 5
pracia 7    

Поліщук Любов Іванівна – людина, для якої педагогічна праця не просто професія, а покликання душі, спосіб життя. Свої знання та досвід вона передала 496 учням, які самореалізувались у професії, виховувала у них людяність, чесність, порядність, працьовитість. Нагороджена нагрудними знаками «Відмінник освіти України» (1999) та «Антон Макаренко» (2009).

    pracia 8

Я. А. Коменський писав, що учителями повинні бути люди чесні, діяльні і працьовиті. Саме такою є Денисенко Валентина Матвіївна, яка відкрила простори знань для творчого та професійного вираження у 472 своїх випускниках. Нагороджена знаками «Відмінник освіти України» (1992), «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти» (2007) та «Антон Макаренко» (2008).

Збігли роки, але не зважаючи на це, наші Майстри і дотепер залишаються наставниками молодих співробітників, допомагають їм у набутті професійної майстерності.

Тож зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя та достатку!

Нехай справдяться Ваші найкращі мрії та побажання!

pracia 9 pracia 10


 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2