УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Вдячність за звитяжну працю PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 лютого 2015, 14:13
pracia 1   

2 лютого 2015 року велика освітянська сім’я проводжала майстрів виробничого навчання Поліщук Л.І. та Денисенко В.М. на заслужений відпочинок. В цей день все було урочисто. Здобувши за більш ніж 40 років педагогічного стажу велику повагу й авторитет, вони почули від присутніх слова вдячності за сумлінну працю та найкращі побажання на майбутнє.

У святкуванні взяли участь заступник директора Кіровоградського комерційного технікуму Марина Володимирівна Бедзай, голова державної кваліфікаційної атестаційної комісії, директор кафе «Прага» Володимир Володимирович Фабрика, приватний підприємець Ольга Миколаївна Момот, ветеран праці, кавалер ордена «Знак пошани» Раїса Костянтинівна Костенко, адміністрація ліцею та учні.

pracia 2

pracia 3

pracia 6

pracia 4 pracia 5
pracia 7    

Поліщук Любов Іванівна – людина, для якої педагогічна праця не просто професія, а покликання душі, спосіб життя. Свої знання та досвід вона передала 496 учням, які самореалізувались у професії, виховувала у них людяність, чесність, порядність, працьовитість. Нагороджена нагрудними знаками «Відмінник освіти України» (1999) та «Антон Макаренко» (2009).

    pracia 8

Я. А. Коменський писав, що учителями повинні бути люди чесні, діяльні і працьовиті. Саме такою є Денисенко Валентина Матвіївна, яка відкрила простори знань для творчого та професійного вираження у 472 своїх випускниках. Нагороджена знаками «Відмінник освіти України» (1992), «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти» (2007) та «Антон Макаренко» (2008).

Збігли роки, але не зважаючи на це, наші Майстри і дотепер залишаються наставниками молодих співробітників, допомагають їм у набутті професійної майстерності.

Тож зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя та достатку!

Нехай справдяться Ваші найкращі мрії та побажання!

pracia 9 pracia 10


 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2