Без тилу не буває фронту PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 лютого 2015, 13:14
remont voen_tehniki_1

Події на сході держави сколихнули громадськість. Незважаючи на усі труднощі, які доводиться долати, вражає згуртованість і патріотизм людей. Небайдужими до долі країни та військовослужбовців є учнівський та педагогічний колективи нашого навчального закладу.

remont voen_tehniki_2

З початку осені у ліцеї проходив збір коштів на потреби кіровоградських військових для придбання комплектів зимового одягу, продуктів харчування та медикаментів. Учні та майстри виробничого навчання з професії «Кухар» радували військових домашньою випічкою, автослюсарі виготовляли буржуйки.

remont voen_tehniki_3

Зараз учні груп №111 та №112 (професія «Слюсар з ремонту автомобілів»), проходячи виробничу практику, допомагають у ремонті пошкодженої важкої військової техніки. Під керівництвом досвідчених наставників вони застосовують знання, отримані під час занять, і високоякісно виконують поставлені перед ними завдання.

remont voen_tehniki_4

В учнівської молоді попереду служба у лавах Збройних сил України, тому сьогодні у робітничому цеху «куються» патріотичні почуття та любов до Батьківщини, учні ліцею «не словом, а ділом» виконують свій обов’язок перед державою.

Зроблена робота – це внесок учнів та педагогів у підтримку бойового духу бійців, деякі з них є колишніми випускниками, які беруть участь у антитерористичній операції. Це викликає почуття гордості, поваги до їхнього героїзму, стійкості та мужності.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2