Нехай Вам усміхнеться доля PDF Друк e-mail
Середа, 21 січня 2015, 15:00
vipusk 21.01 1

21 січня 2015 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулося свято світлої надії – випуск учнів груп №213 з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Столяр будівельний» та №221, 222 з професії «Кухар».

 

vipusk 21.01 2

Випускники, сповнені мрій і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами. Кращими цього випуску стали Юрій Іщенко, Яна Марікуца та Дар’я Скічко, які у доросле самостійне життя вирушили з дипломами з відзнакою.

vipusk 21.01 8

Урочисті збори оголосив відкритими директор Микола Іванович Корецький, який звернувся до випускників з вітальною промовою та побажав здійснення усіх задумів, вірних друзів, щасливої та щедрої долі.

vipusk 21.01 4

Зворушливо і тепло звучали слова настанови молодим спеціалістам крокувати по життєвій дорозі, працювати на благо України, не зупинятися на досягнутому та навчатись далі від заступника директора з навчальної роботи Лариси Олександрівни Чернікової.

vipusk 21.01 5

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Миколаївна Легедза привітала молодих спеціалістів та зауважила, що пишається ними і вірить у їхню успішну кар’єру.

vipusk 21.01 6

Кращих учнів цінними подарунками нагородила голова учнівського профспілкового комітету Світлана Леонідівна Товсултанова.

vipusk 21.01 7

Із словами вдячності та глибокої поваги звернулася до колективу ліцею випускниця Яна Марікуца, яка побажала, щоб праця та вагомі досягнення педагогів були гідно оцінені державою.

vipusk 21.01 9

Від батьківського комітету групи №221 Олена Миколіївна Момот, хвилюючись, подякувала педагогам за професіоналізм, добро, любов та повагу.

Шановні випускники, нехай Вам усміхнеться доля! Бажаємо здійснення мрій та бажань. З гордістю несіть почесне ім’я випускника ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова».

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2