УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Нехай Вам усміхнеться доля PDF Друк e-mail
Середа, 21 січня 2015, 15:00
vipusk 21.01 1

21 січня 2015 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулося свято світлої надії – випуск учнів груп №213 з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Столяр будівельний» та №221, 222 з професії «Кухар».

 

vipusk 21.01 2

Випускники, сповнені мрій і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами. Кращими цього випуску стали Юрій Іщенко, Яна Марікуца та Дар’я Скічко, які у доросле самостійне життя вирушили з дипломами з відзнакою.

vipusk 21.01 8

Урочисті збори оголосив відкритими директор Микола Іванович Корецький, який звернувся до випускників з вітальною промовою та побажав здійснення усіх задумів, вірних друзів, щасливої та щедрої долі.

vipusk 21.01 4

Зворушливо і тепло звучали слова настанови молодим спеціалістам крокувати по життєвій дорозі, працювати на благо України, не зупинятися на досягнутому та навчатись далі від заступника директора з навчальної роботи Лариси Олександрівни Чернікової.

vipusk 21.01 5

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Миколаївна Легедза привітала молодих спеціалістів та зауважила, що пишається ними і вірить у їхню успішну кар’єру.

vipusk 21.01 6

Кращих учнів цінними подарунками нагородила голова учнівського профспілкового комітету Світлана Леонідівна Товсултанова.

vipusk 21.01 7

Із словами вдячності та глибокої поваги звернулася до колективу ліцею випускниця Яна Марікуца, яка побажала, щоб праця та вагомі досягнення педагогів були гідно оцінені державою.

vipusk 21.01 9

Від батьківського комітету групи №221 Олена Миколіївна Момот, хвилюючись, подякувала педагогам за професіоналізм, добро, любов та повагу.

Шановні випускники, нехай Вам усміхнеться доля! Бажаємо здійснення мрій та бажань. З гордістю несіть почесне ім’я випускника ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова».

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2