Новини
Оголошення! PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 15:16

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення посад директорів закладів професійно-технічної освіти міста Кропивницького: Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. Миколи Федоровського (вулиця Юрія Коваленка, 6/5), Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова (вулиця Василя Нікітіна, 21А), державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград» (вулиця Шатила, 4).

Вимоги до претендентів:

повна вища освіта, педагогічний стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у даному закладі професійно-технічної освіти не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов'язків, громадянство України, вільне володіння державною мовою.

            Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

            заяву на участь у конкурсі;

            мотиваційний лист;

            заповнену особову картку працівника (форма П-2);

            фотокартку розміром 4х6 см;

            копію документа, що посвідчує особу;

            копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, атестаційного листа, присвоєння вченого звання, наукового ступеня тощо;

            копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

            концепцію розвитку навчального закладу на 5 років (у вигляді презентації в електронному та паперовому варіанті).

            Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до розгляду на засіданні конкурсної комісії не допускаються.

            Інформація щодо порядку проведення конкурсу, конкретних функціональних обов’язків та умов праці надається додатково.

            Документи подавати до управління освіти Міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 209а) до 06 квітня 2018 року. За довідками звертатись за телефонами 24-43-80, 24-57-49).

 
Інноваційні технології у навчальному процесі PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 квітня 2018, 11:34

1 

Майстер-клас є однією з форм підвищення професійного рівня майстрів виробничого навчання в організації навчального процесу, що припускає творчу діяльність   у побудові власних знань у рамках тієї чи іншої навчальної теми. Головним завданням методичної служби закладу є розвиток особистості педагогічного працівника та його професійної компетентності. На майстер-класі завжди надається можливість навчитися та попрактикуватися під чуйним і доброзичливим наглядом колеги, який краще володіє знаннями, уміннями та навичками в досліджуваній області.

 
Мій фах – моє майбутнє PDF Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2018, 13:27

1

Сьогодні ми не уявляємо сучасного життя без автомобілів. З розвитком автотранспорту все більше виникає необхідність у кваліфікованих робітниках, які б стежили за технічним станом машини.

 
Шлях до майстерності PDF Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2018, 09:51

1

Поповнення педагогічного колективу молодими майстрами виробничого навчання завжди радісна подія. У закладі молоді педагогічні працівники проходять шлях адаптації. Це перші перемоги і сумніви, відповідальність за свої професійні обов’язки і час формування цінностей, надбання професійної майстерності і педагогічного досвіду. 

 
Нумо, дівчата! PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 березня 2018, 14:32

1

3 квітня 2018 року, напередодні Всесвітнього дня здоров’я у спортивній залі Регіонального центу професійної освіти ім. О.С. Єгорова сім команд дівчат з першого та другого курсів виборювали звання найгарніших, найспритніших та найкреативніших у спортивно-розважальній грі «Нумо, дівчата!». Хочеться відзначити, що восьмою командою в змаганнях стала збірна команда педагогічних працівників, а саме: викладачі - Пустовойт Наталія Едуардівна, Терещенко Юлія Геннадіївна, майстер виробничого навчання - Резніченко Наталія Андріївна, практичний психолог – Корда Євгенія Михайлівна, соціальний педагог – Барабуля Олена Олександрівна, керівник гуртка – Малинова Анастасія Валеріївна.

 


Сторінка 1 з 36
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.
Наша адреса: 25026, м. Кіровоград,
вул. Червонозорівська, 21а
Тел. (0522) 34-08-51, 34-08-40
0953160097
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2