Новини
Моя професія – творець краси PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 грудня 2017, 13:47

img 0117

  Будівельник – це покликання, нескінченна творчість  і пошук.  Адже недарма прислів’я говорить:  «Бог створив життя на Землі, а все інше зробили будівельники». Здавалося б, що спільного між будівництвом і творчістю? На відміну від людей інших професій, які будують лише своє життя, будівельники  створюють по крупицях весь той світ, в якому ми живемо. Озираючись довкола: майже все, що робить наше життя легким і зручним, існує завдяки будівництву.

 
Фестиваль сухофруктів PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 12:34

 

 

       

img8

  13 грудня 2017 року у  ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»  відбувся фестиваль творчої майстерності учнів з теми: «Сухофрукти в кулінарії». У рамках фестивалю взяли участь учні груп з професії «Кухар». Захід був підготовлений та проведений майстрами виробничого навчання Катаною Світланою Федорівною та Гриценко Ольгою Олександрівною за участі групи № 134.

 
Кмітливі та винахідливі PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 грудня 2017, 08:40

 

dscn0904

Завдання, які ставить перед собою педагогічний працівник – це формування і розвиток свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті. Як досягнути мети ? Суспільство розвивається, «захлинаючись» інформаційно-технічним прогресом, але людські цінності залишаються незмінними. Тому найважливішою річчю, на які наші учні мають право, є радість. Радість від смаку життя, радість від оточення.

 
Найкращий знавець з питань охорони праці PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 грудня 2017, 10:07
img4

В умовах сьогодення важливого значення набуває формування  робітника, здатного до самовдосконалення, саморозвитку та творчого вирішення проблем  у професійній діяльності.  Питання впровадження в навчальний процес закладу сучасних методів, дають змогу не лише передавати учням знання та професійні вміння, а й сприяти всебічному розвитку особистості майбутнього фахівця.

 
Військово-спортивна гра «Козацька наснага» PDF Друк e-mail
Четвер, 07 грудня 2017, 14:20
img205 грудня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбулося військово-спортивна гра   «Козацька наснага» з нагоди Дня Збройних Сил України. В змаганнях прийняли участь 6 команд, групи № 21, 201, 202, 231, 232, 233.

 

 


Сторінка 1 з 30
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.
Наша адреса: 25026, м. Кіровоград,
вул. Червонозорівська, 21а
Тел. (0522) 34-08-51, 34-08-40
0953160097
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2