Новини
Конкурс пісні і строю PDF Друк e-mail
Четвер, 12 жовтня 2017, 18:31
pisnya stroy1

          11 жовтня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбувся конкурс пісні і строю, присвячений Дню захисника України і Дню українського козацтва та створенню УПА.

 
Обласна школа майстерності викладача-предметника PDF Друк e-mail
Середа, 11 жовтня 2017, 18:46
seminar2

       10 жовтня 2017 року відбулася обласна школа майстерності викладача іноземної мови Сосновської Людмили Василівни «Ресурсне забезпечення викладача-предметника». Методист НМК ПТО Гарбар Оксана Володимирівна привітала та ознайомила учасників з програмою та планом роботи школи, побажала плідної співпраці.

 
Я жива! Я буду вічно жити! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 08:45
zachid1

      5 жовтня 2017 року в нашому закладі відбувся відкритий захід «Я жива! Я буду вічно жити!», присвячений творчості великої поетеси Лесі Українки.

 
І.Драч – чарівник слова PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 вересня 2017, 16:49
drach1

       29 вересня в актовому залі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбулась творча зустріч з відомим поетом-шістдесятником, громадським діячем, політиком І.Ф.Драчем, а також з поетами О.Косенком, О.Коломийцем, О.Полевіною та О.Бабенком, які читали власні постмодерні поезії.

 
Осінні композиції PDF Друк e-mail
Четвер, 28 вересня 2017, 14:53
osin1

      28 вересня 2017 року у ДНЗ "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова" відбулась виставка-конкурс "Осінні композиції", під час якої кожна група представляла, створені власними руками, композиції з фруктів, овочів, квітів. Їх назви відтворювали українську гостинність: "Український борщ", "Ваза чарівності", "Лісова галявина".

 


Сторінка 1 з 36
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.
Наша адреса: 25026, м. Кіровоград,
вул. Червонозорівська, 21а
Тел. (0522) 34-08-51, 34-08-40
0953160097
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2