Методична робота
Нормативно-правова база PDF Друк e-mail

 

Положення 

Методичні рекомендації

 

 
Педагогічні читання PDF Друк e-mail
ped
        Педагогічні читання на тему «Використання технології продуктивного навчання та виховання провідних педагогів ХХ століття в становленні особистості учня». 
 
Методичний порадник "Реалізація ідей В.О.Сухомлинського в професійно-технічній освіті" PDF Друк e-mail
 
Методичні рекомендації щодо ведення журналу обліку теоретичного навчання PDF Друк e-mail

 

met rek


(відповідно до інструкції з ведення журналу обліку теоретичного навчання учнів професійно-технічних навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України від 26.01.2011 р. № 59)

 
Методична збірка «Оптимізація виховного процесу через співпрацю батьків і педагогів» PDF Друк e-mail

metodichka До збірки увійшли теоретичні рекомендації та практичні напрацювання класних керівників ліцею з питання співпраці педагогів і батьків. Збірка призначена для класних керівників навчальних груп та майстрів виробничого навчання.Укладач: О.М.Колечкіна, викладач історії, голова методичної комісії класних керівників Кіровоградського професійного ліцею.Розглянуто на засіданні методичної комісії класних керівників.

 
Презентація «Сучасні підходи до аналізу уроку. Системний аналіз уроку» PDF Друк e-mail

 

Prezentacija analiz uroku

У презентації розкрито основні ознаки уроку як форми організації навчальної діяльності, вимоги до сучасного уроку за В.Оніщуком, основні типи та види аналізу уроку, алгоритм вивчення системи уроків. Матеріал призначений для викладачів.

 

 

 
Методичний посібник «Методичний калейдоскоп:Урок як основна форма організації процесу навчання. Інноваційні педагогічні технології» PDF Друк e-mail

Metod posibnik

  Методичний посібник допоможе педагогічним працівникам у підготовці до уроку: ознайомить із формами організації процесу навчання, класифікацією типів і видів уроків теоретичного та виробничого навчання, найбільш розповсюдженими типами нестандартних уроків, теоретичним обґрунтуванням технології розвитку критичного мислення, інтерактивної та проектної технологій.

 
Методичні рекомендації PDF Друк e-mail
Metod posibnikМетодичний посібник «Методичний калейдоскоп:Урок як основна форма організації процесу навчання. Інноваційні педагогічні технології»    Методичний посібник допоможе педагогічним працівникам у підготовці до уроку: ознайомить із формами організації процесу навчання, класифікацією типів і видів уроків теоретичного та виробничого навчання, найбільш розповсюдженими типами нестандартних уроків, теоретичним обґрунтуванням технології розвитку критичного мислення, інтерактивної та проектної технологій.
w Методичний посібник «Методичний калейдоскоп:Урок як основна форма організації процесу навчання. Інноваційні педагогічні технології»

Prezentacija analiz uroku

Презентація «Сучасні підходи до аналізу уроку. Системний аналіз уроку»У презентації розкрито основні ознаки уроку як форми організації навчальної діяльності, вимоги до сучасного уроку за В.Оніщуком, основні типи та види аналізу уроку, алгоритм вивчення системи уроків. Матеріал призначений для викладачів.

 ppt
Презентація «Сучасні підходи до аналізу уроку. Системний аналіз уроку»
metodichkaМетодична збірка «Оптимізація виховного процесу через співпрацю батьків і педагогів» До збірки увійшли теоретичні рекомендації та практичні напрацювання класних керівників ліцею з питання співпраці педагогів і батьків. Збірка призначена для класних керівників навчальних груп та майстрів виробничого навчання.Укладач: О.М.Колечкіна, викладач історії, голова методичної комісії класних керівників Кіровоградського професійного ліцею.Розглянуто на засіданні методичної комісії класних керівників.
 w Методична збірка «Оптимізація виховного процесу через співпрацю батьків і педагогів»

met rek

Методичні рекомендації щодо ведення журналу обліку теоретичного навчання

(відповідно до інструкції з ведення журналу обліку теоретичного навчання учнів професійно-технічних навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України від 26.01.2011 р. № 59)

 w Методичні рекомендації щодо ведення журналу обліку теоретичного навчання.
 


chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2