"Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова"
ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ ТА СПІВПРАЦІ

Шановні випускники шкіл, батьки, партнери!

directorРаді вітати вас на сайті Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Більше сімдесяти років наш навчальний заклад, що є одним із найпотужніших у Кіровоградській області, займається підготовкою кваліфікованих робітників та вихованням  молодих громадян України.  Майже шістсот учнів,  які  навчаються за десятьма професіями з одночасним отриманням повної загальної середньої освіти, та сто чотирнадцять працівників ліцею спрямовані в майбутнє успішним сьогоденням. 

Якісна, професійна, загальноосвітня підготовки забезпечуються високим рівнем педагогічного колективу. Тут є все необхідне для навчання, побуту та дозвілля учнів: облаштовані кабінети, майстерні, лабораторії, гуртожиток. У спортивному комплексі,  гуртках художньої самодіяльності мають можливість розвивати свій талант любителі спорту та мистецтва.

Серед тих, хто закінчили навчальний заклад, є керівники підприємств і організацій, бізнесмени і педагоги, а головне – кваліфіковані робітники. Ми пишаємося тим, що наш випускник 1964 року Іванов Дмитро Йосипович став Лауреатом Шевченківської премії в 2010 році.

ДНЗ "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова" сильний своїми традиціями, активно розвивається, його учні та педагоги беруть участь в обласних і Всеукраїнських професійних конкурсах.

Сподіваємося на плідну співпрацю.

З повагою директор Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова
Микола Корецький

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2