Типові запитання стосовно вступу до ліцею PDF Друк e-mail

Чи вимагається при вступі до ліцею сертифікат про проходження зовнішнього незалежного оцінювання?

Ні, не вимагається. Прийом на навчання здійснюється приймальною комісією ліцею за результатами співбесіди. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проходити для вступу до ліцею не потрібно.
Чи надається учням ліцею відстрочка від призову до Збройних сил України?

Так, надається. У відповідності із статтею 17(ч.8) Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на  весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання.


Чи можна навчатися в ліцеї після завершення іншого ліцею, професійно - технічного училища, вищого навчального закладу?

У відповідності до ст. 3 Закону України "Про професійно-технічну освіту" «професійна підготовка – це здобуття професійно-технічної освіти особами, які раніше не мали робітничої професії, або спеціальності іншого освітньо-кваліфікаційного рівня". Таким чином, навчатися в професійно-технічних навчальних закладах, за наявності у вступника раніше отриманого диплома кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра іншого навчального закладу, заборонено.

Які документи отримують випускники після закінчення навчання?

Випускники, які разом з професією отримують повну загальну середню освіту за результатами навчання отримують диплом кваліфікованого робітника та атестат про повну загальну середню освіту. 
Випускники, які вступили на навчання після закінчення одинадцяти класів у школі отримують диплом кваліфікованого робітника. Усім учням з дня вступу нараховується я трудовий стаж, тому всі випускники отримують трудові книжки.

Чи потрібно платити за навчання?

Ні, ліцей є державним навчальним закладом, тому професійна підготовка та отримання повної загальної середньої освіти здійснюється за рахунок держави.

Чи виплачують учням стипендію?

Так, під час навчання учні, які атестовані отримують стипендію. Усім учням, зарахованим на навчання обов’язково призначається стипендія до першого семестрового контролю. Станом на 1 вересня 2014 року стипендія становить 275 грн. без урахування індексації. Учні, які за результатами попереднього семестру мають оцінки 10-12 балів отримують підвищену на 40 грн. стипендію.

Чи є в ліцеї гуртожиток?

Усі іногородні учні ліцею забезпечуються гуртожитком, який знаходиться за адресою: вул. Жовтневої  революції, 68.

Чи можна навчатися в ліцеї за індивідуальною формою?

У Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова професію можна отримати тільки за денною формою. Індивідуальна форма професійного навчання в ПТНЗ не передбачена законодавством.

  

 

 

 

 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2