Офіціант PDF Друк e-mail

5    Якщо завітати до затишного кав'ярні, ресторану, кафетерію чи міні – бару, вас обов’язково  зустріне офіціант. Якість його роботи визначається його вмінням діяти  без зайвої метушні, професійністю та охайністю, чіткістю рухів та  швидкістю у роботі, м’якою посмішкою на обличчі, вічливим спілкуванням з людьми. Людям подобаються заклади харчування, де їх привітно зустрічають та смачно годують, де вони відчувають турботу та увагу. Тому такий заклад не буде пустувати, а його власник матиме постійний прибуток та моральне задоволення. Кожний робочий день офіціанта – це енциклопедія психологічних контактів.

6        Великий досвід роботи  педагогічного колективу допоможе юнакам та дівчатам відкрити для себе таємниці професії "Офіціант". На уроках теоретичного і виробничого навчання у спеціалізованих майстернях та кабінетах вас навчать, як правильно сервірувати стіл, прийому і виконанню замовлень, проведенню розрахунків, приготуванню страв та напоїв, дотриманню санітарно–гігієнічних правил, вимог до інвентарю та посуду. Ви вивчите усі види сучасного посуду, скла, основного та допоміжного приладдя, отримаєте навички культури спілкування зі споживачами усіх типів характеру, навчитеся вирішувати виробничі проблемні ситуації. Приходьте до Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2