Штукатур PDF Друк e-mail

   13Професія "Штукатур"  досить почесна на будівництві. При спорудженні будинку значну частину в загальному обсязі будівництва займають штукатурні роботи. Нині на будівництві працюють сотні штукатурів, які закінчили Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Штукатурні роботи належать до великої групи  опоряджувальних робіт, а спеціальність штукатура займає особливе  і дуже помітне місце серед інших будівельних професій. Кваліфікований штукатур здатен, крім простої, виконати ще й високоякісну, кольорову та декоративну штукатурки, знає технологію опоряджувальних робіт, хімічний склад розчинів, правила кольоростворення та має гарний художній смак.

14

   Ти можеш творитися творити красу інтер'єру своїми руками, штукатурити стіни і стелі, застосовуючи декоративно-мармурову крихту, венеціанські штукатурки «Літос», «Пластун», «Датську», декоративну «Короїд»,силіконові, силікатні, полімерні, акрилові штукатурки. Висококваліфіковані викладачі спеціальних дисциплін і майстри виробничого навчання ліцею усі свої знання та досвід передають учням, вкладаючи в  молоді серця поняття сумлінного ставлення до праці, професійної етики.  Вас зорієнтують  на кращі світові досягнення та зразки передових технологій. Спортивні зали, гуртки художньої самодіяльності та технічної творчості до ваших послуг.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2