Маляр PDF Друк e-mail

      Термін “маляр” походить від німецького слова “мahler”, що означає живописець. Це одне з найдавніших ремесел. Хто як не маляр, виконує роботи по опорядженню інтер'єрів, використовуючи  найсучасніші будівельні матеріали з широкою гамою відтінків, що дають можливість отримати безліч малюнків, хроматичних ефектів і художніх композицій. Покриття з таких матеріалів мають чудові робочі характеристики: високу стійкість до різноманітних впливів середовища, високі адгезійні властивості, швидко висихають. Малярні роботи захищають будівельні конструкції від руйнування і збільшують їхню довговічність.

 

19

   Професію "Маляр" можна набути в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова, де вас навчать сучасним технологіям опоряджувальних робіт, правилам користування і прийомам змішування пігментів з урахуванням їх взаємодії, гарному художньому смаку. Ви навчитесь не тільки готувати малярні суміші, обробляти поверхні, а й глибоко та тонко відчувати, розуміти, відтворювати прекрасне. Обравши професію маляра, ви потрапите в “країну див”, де немає меж фантазії, таланту, креативності, вмінням.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2