Монтажник гіпсокартонних конструкцій PDF Друк e-mail

7    Професія "Монтажника гіпсокартонних конструкцій"  посідає досить почесне місце. Роботи,  пов’язані  з монтажем гіпсокартонних конструкцій, належать до великої групи опоряджувальних робіт, від яких залежить оцінка якості будівельних робіт, художня виразність архітектурної споруди та дизайн внутрішніх приміщень. Використання гіпсокартонної плити в механічному обшиванні поверхонь та у створенні різноманітних тонкостінних поверхонь на гнучких каркасах, із вигнутих металевих профілів фірми “Кнауф” є новітніми технологіями в будівництві. Це завдяки будівельнику невпізнанно змінюється наша оселя.

 

8   Якщо ви за покликанням творча людина і постійно знаходитись у пошуку, то ця професія саме для Вас у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Ви навчитесь створювати найвишуканіший інтер'єр будь-якого приміщення, змонтуєте віконну чи дверну арку, виконаєте монтаж вишуканого дизайну підвісної стелі, облаштуєте стінні вітражі, виготовите найрізноманітніші перегородки стін. І все це за мінімальної матеріаломісткості, високої продуктивності і соціальній привабливості праці та майже повної безвідходності виробництва. Професія користується найбільшим попитом на ринку праці.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2