Слюсар з ремонту автомобілів PDF Друк e-mail

20Професія "Слюсар з ремонту автомобілів" має найбільший попит на ринку праці. В роботі автослюсаря тісно переплітаються функції багатьох слюсарних спеціальностей: слюсаря - наладчика , слюсаря - монтажника, слюсаря механо-складальних робіт. Крім того, в умовах виробництва, йому доводиться виконувати роботи зварника, свердлувальника, верстатника, електрослюсаря. За цією професією працюють переважно чоловіки, які повинні мати добрий зір, загальну фізичну підготовку, координацію рухів, повноцінне функціонування всього рухомого апарату. Також необхідно володіти такими якостями, як зосередженість, уважність, охайність, мати широкий технічний кругозір.

         Якщо ви любите техніку і вам подобається займатися справою, що забезпечує продовження віку автомобіля і у вас є відповідні фізичні дані для  цього, приходьте навчатися до Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Викладачі та майстри виробничого навчання навчать вас, використовуючи сучасні технології, діагностувати проблему будь-якого автомобіля, провести його технічне обслуговування та ремонт. До ваших послуг обладнані деталями, вузлами та тренажерами різних автомобілів майстерні та лабораторія. Виробнича практика проходить на сучасних автопідприємствах, станціях технічного обслуговування та автосервісу нашого міста.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2