Лицювальник-плиточник PDF Друк e-mail

   Професія "Лицювальник-плиточник" дуже давня, вона сягає в глибину сторіч. Історія  цього мистецтва зародилась у найдавніші часи й нерозривно пов’язана з розвитком людського суспільства. Лицювальник-плиточник оздоблює стіни та підлоги природними й синтетичними кахлями, виконує мозаїчні роботи. Прогресивні технології та новітні матеріали стають основою підготовки та формування вмінь молодих  спеціалістів, які працюють на будівельних майданчиках нашої України. Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук, а плоди його праці переживуть століття.

      Ви людина творча і усвідомлюєте, що ваша праця необхідна людям, на вас чекають у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Світлі, обладнані за сучасними вимогами аудиторії та майстерні, висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання радо зустрінуть Вас. Ви будете навчатись за державними стандартами, які розроблено у відповідності до світових  досягнень та передових технологій у цьому напрямку. Лицювальник-плиточник повинен навчитися поєднувати в собі дві протилежні якості: по-перше, це високе  почуття відповідальності, дисциплінованість, по-друге - творче новаторство, сміливий політ фантазії та розкутість думок.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2