Електрослюсар будівельний PDF Друк e-mail

9 Одна з найнеобхідніших професій сьогодні - "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж". Значення цієї професії в насиченому електрикою побуті та виробництві дуже велике. Вдумайтесь у велич цієї місії, відчуйте безмежні за розмахом масштаби  діяльності цього напрямку. Це завдяки електромережам  у країні  мільйони  людей  щовечора в зручних, гарних, сучасно обладнаних квартирах та будиночках вмикають світло. Невпізнанно змінюються наші міста й села, торгові центри, підприємства та офіси у вечірній час, працюють заводи й шахти. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця так необхідна людям.

10

  Шановні юнаки! Приходьте на навчання до Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Ви навчитесь читати електросхеми, підключати до електромережі будівлі, перевіряти, регулярно наглядати за дією, а в разі виходу з ладу визначити за допомогою вимірювальних приладів характер пошкоджень в електромережі, розібрати,  усунути проблему. Ми працюємо з новітніми технологіями. Ви отримаєте хороші навички по влаштуванню освітлення найвишуканішого дизайну підвісних стель, неперевершених підсвіток будь-якого приміщення. Отримавши таку професію, ви ніколи не залишетесь без роботи.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2