Кухар PDF Друк e-mail

DSCN1288    Кухарська справа є давнім мистецтвом. Головне призначення кухаря – готувати не тільки смачну, але й якісну їжу. Недарма в народі кажуть: “Гарний кухар - вартий лікаря”.Оволодіваючи всіма тонкощами мистецтва приготування їжі, справжній кухар повинен бути людиною творчою, всебічно обізнаною. З’єднуючи чотири основні смаки - солодкий, солоний, гіркий, кислий, використовуючи найширшу гаму пахощів, майстер–кухар впливає ароматично–смаковими компонентами їжі на емоційну сферу нашої психіки, задовольняючи найвибагливіших клієнтів. 

DSCN1223

          Саме кулінарної майстерності навчають у Регіональному центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, який має сучасну матеріально–технічну базу, досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання. Уроки теоретичного і виробничого навчання проходять у просторих кабінетах та лабораторіях, де учні навчаються креативно мислити, готувати кулінарні страви, застосовуючи нові виробничі технології. Виробничу практику проходять на найкращих підприємствах громадського харчування міста, а влітку на березі Чорного та Азовського морів. Кулінарію називають мистецтвом, яке вимагає вміння, терпіння і наполегливості. Живопис зачаровує очі, музика – слух, а кулінарія – смак.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2