Кондитер PDF Друк e-mail

Професія кондитера пов’язана з харчовою промисловістю. Він працює на кондитерських фабриках, хлібозаводах та хлібопекарських комбінатах, ресторанах та кафе. У вітрині кондитерського відділу магазину нас з вами приваблюють різні види тортів, тістечок, печива, кексів. Скільки задоволення додають пишні пироги. Всі вони гарно оздоблені, пахучі і, як правило, смачні та поживні. Кожний з цих виробів відрізняється специфічним смаком, зовнішнім виглядом, технологією приготування, терміном зберігання. Все це і повинен досконало знати і вміло застосовувати кондитер. Кондитерська справа – джерело вічного натхнення. На Україні кажуть: “Навчилась готувати пироги - стала господинею в домі".

   Якщо ви бажаєте творити солодке свято, виготовляти з тіста смачні й красиві кондитерські вироби, приходьте на навчання до Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова. В сучасно облаштованих кабінетах та лабораторіях ви навчитесь готувати за новітніми технологіями різні види тіста: пісочне, бісквітне, заварне та вироби із них - торти, тістечка, печиво, пироги, кекси. Велика увага приділяється декоруванню кондитерських виробів. На практику та на роботу вас чекають найкращі підприємства міста й області. Якщо ви творча особистість, любите дарувати людям насолоду та радість, то ця професія саме для вас!

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2