Столяр PDF Друк e-mail

      Столярство є досить широкою галуззю. З дерева виготовляється понад 20000 різних виробів. З кожним роком вдосконалюється підготовка кваліфікованих столярів, яка наближена до умов сучасного виробництва та вимог роботодавців. Професія "Столяр" є корисною , цікавою, творчою і потрібною людям. Робочі місця та  домівка прикрашені, забезпечені столярними виробами. Книжкова полиця, письмовий стіл, віконні рами, двері та багато інших необхідних та цікавих столярних речей, без яких неможливо обійтися, знаходяться в нашому помешкані.

12

     Якщо ти любиш працювати з деревом, спостерігати за процесом перетворення звичайного шматка деревини у потрібну вишукану річ - приходь на навчання в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Заклад має сучасні аудиторії, майстерню для ручної обробки та обладнану всіма необхідними верстатами майстерню для механічної обробки деревини, велику кількість новітніх пристроїв і  інструментів. Виробничу практику учні проходять у найкращих столярних цехах міста. Випускник ліцею Бородін Микола у 2007 році став призером Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр».

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2