Бармен PDF Друк e-mail

    Професія "Бармен" останнім часом набуває все більшої популярності. Для молоді ця робота здається загадковою і навіть у деякій мірі екзотичною. Якість роботи бармена визначається швидкістю та чіткістю в роботі, вмінням спілкуватися з людьми. Бармен знаходиться в центрі кола, в якому вирує нескінченний потік клієнтів та інформації, що йде від них. Тому бармен має бути ввічливим та уважним, стриманим та фізично витривалим, охайним та  чесним, відповідальним та доброзичливим. Його робоче місце повинно сяяти чистотою, бути затишним, естетично оздобленим і своїм виглядом створювати позитивний імідж  бару чи кафе.

    Саме в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова навчають професійній майстерності бармена. Педагогічні працівники на своїх уроках навчать вас готувати, прикрашати та подавати алкогольні та слабоалкогольні напої, складати, змішувати, збивати, варити і розливати коктейлі,  показуючи феєричні маніпуляції, дотримуватись правил продажу кондитерських виробів та страв різноманітного асортименту, проводити розрахунки, вести облік проданої продукції і за лічені секунди перетворити наше життя на свято. А головне - навчать двом найважливішим професійним складовим роботи за барною стійкою – умінню приготувати якісний коктейль і вічливо спілкуватися з клієнтом. Це дуже стильна, цікава, творча і сучасна професія.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2