Інформація про професії
Слюсар з ремонту автомобілів PDF Друк e-mail

20Професія "Слюсар з ремонту автомобілів" має найбільший попит на ринку праці. В роботі автослюсаря тісно переплітаються функції багатьох слюсарних спеціальностей: слюсаря - наладчика , слюсаря - монтажника, слюсаря механо-складальних робіт. Крім того, в умовах виробництва, йому доводиться виконувати роботи зварника, свердлувальника, верстатника, електрослюсаря. За цією професією працюють переважно чоловіки, які повинні мати добрий зір, загальну фізичну підготовку, координацію рухів, повноцінне функціонування всього рухомого апарату. Також необхідно володіти такими якостями, як зосередженість, уважність, охайність, мати широкий технічний кругозір.

 
Маляр PDF Друк e-mail

      Термін “маляр” походить від німецького слова “мahler”, що означає живописець. Це одне з найдавніших ремесел. Хто як не маляр, виконує роботи по опорядженню інтер'єрів, використовуючи  найсучасніші будівельні матеріали з широкою гамою відтінків, що дають можливість отримати безліч малюнків, хроматичних ефектів і художніх композицій. Покриття з таких матеріалів мають чудові робочі характеристики: високу стійкість до різноманітних впливів середовища, високі адгезійні властивості, швидко висихають. Малярні роботи захищають будівельні конструкції від руйнування і збільшують їхню довговічність.

 

 
Лицювальник-плиточник PDF Друк e-mail

   Професія "Лицювальник-плиточник" дуже давня, вона сягає в глибину сторіч. Історія  цього мистецтва зародилась у найдавніші часи й нерозривно пов’язана з розвитком людського суспільства. Лицювальник-плиточник оздоблює стіни та підлоги природними й синтетичними кахлями, виконує мозаїчні роботи. Прогресивні технології та новітні матеріали стають основою підготовки та формування вмінь молодих  спеціалістів, які працюють на будівельних майданчиках нашої України. Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук, а плоди його праці переживуть століття.

 
Штукатур PDF Друк e-mail

   13Професія "Штукатур"  досить почесна на будівництві. При спорудженні будинку значну частину в загальному обсязі будівництва займають штукатурні роботи. Нині на будівництві працюють сотні штукатурів, які закінчили Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова. Штукатурні роботи належать до великої групи  опоряджувальних робіт, а спеціальність штукатура займає особливе  і дуже помітне місце серед інших будівельних професій. Кваліфікований штукатур здатен, крім простої, виконати ще й високоякісну, кольорову та декоративну штукатурки, знає технологію опоряджувальних робіт, хімічний склад розчинів, правила кольоростворення та має гарний художній смак.

 
Столяр PDF Друк e-mail

      Столярство є досить широкою галуззю. З дерева виготовляється понад 20000 різних виробів. З кожним роком вдосконалюється підготовка кваліфікованих столярів, яка наближена до умов сучасного виробництва та вимог роботодавців. Професія "Столяр" є корисною , цікавою, творчою і потрібною людям. Робочі місця та  домівка прикрашені, забезпечені столярними виробами. Книжкова полиця, письмовий стіл, віконні рами, двері та багато інших необхідних та цікавих столярних речей, без яких неможливо обійтися, знаходяться в нашому помешкані.

 
Електрослюсар будівельний PDF Друк e-mail

9 Одна з найнеобхідніших професій сьогодні - "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж". Значення цієї професії в насиченому електрикою побуті та виробництві дуже велике. Вдумайтесь у велич цієї місії, відчуйте безмежні за розмахом масштаби  діяльності цього напрямку. Це завдяки електромережам  у країні  мільйони  людей  щовечора в зручних, гарних, сучасно обладнаних квартирах та будиночках вмикають світло. Невпізнанно змінюються наші міста й села, торгові центри, підприємства та офіси у вечірній час, працюють заводи й шахти. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця так необхідна людям.

 
Монтажник гіпсокартонних конструкцій PDF Друк e-mail

7    Професія "Монтажника гіпсокартонних конструкцій"  посідає досить почесне місце. Роботи,  пов’язані  з монтажем гіпсокартонних конструкцій, належать до великої групи опоряджувальних робіт, від яких залежить оцінка якості будівельних робіт, художня виразність архітектурної споруди та дизайн внутрішніх приміщень. Використання гіпсокартонної плити в механічному обшиванні поверхонь та у створенні різноманітних тонкостінних поверхонь на гнучких каркасах, із вигнутих металевих профілів фірми “Кнауф” є новітніми технологіями в будівництві. Це завдяки будівельнику невпізнанно змінюється наша оселя.

 

 
Бармен PDF Друк e-mail

    Професія "Бармен" останнім часом набуває все більшої популярності. Для молоді ця робота здається загадковою і навіть у деякій мірі екзотичною. Якість роботи бармена визначається швидкістю та чіткістю в роботі, вмінням спілкуватися з людьми. Бармен знаходиться в центрі кола, в якому вирує нескінченний потік клієнтів та інформації, що йде від них. Тому бармен має бути ввічливим та уважним, стриманим та фізично витривалим, охайним та  чесним, відповідальним та доброзичливим. Його робоче місце повинно сяяти чистотою, бути затишним, естетично оздобленим і своїм виглядом створювати позитивний імідж  бару чи кафе.

 
Офіціант PDF Друк e-mail

5    Якщо завітати до затишного кав'ярні, ресторану, кафетерію чи міні – бару, вас обов’язково  зустріне офіціант. Якість його роботи визначається його вмінням діяти  без зайвої метушні, професійністю та охайністю, чіткістю рухів та  швидкістю у роботі, м’якою посмішкою на обличчі, вічливим спілкуванням з людьми. Людям подобаються заклади харчування, де їх привітно зустрічають та смачно годують, де вони відчувають турботу та увагу. Тому такий заклад не буде пустувати, а його власник матиме постійний прибуток та моральне задоволення. Кожний робочий день офіціанта – це енциклопедія психологічних контактів.

 
Кондитер PDF Друк e-mail

Професія кондитера пов’язана з харчовою промисловістю. Він працює на кондитерських фабриках, хлібозаводах та хлібопекарських комбінатах, ресторанах та кафе. У вітрині кондитерського відділу магазину нас з вами приваблюють різні види тортів, тістечок, печива, кексів. Скільки задоволення додають пишні пироги. Всі вони гарно оздоблені, пахучі і, як правило, смачні та поживні. Кожний з цих виробів відрізняється специфічним смаком, зовнішнім виглядом, технологією приготування, терміном зберігання. Все це і повинен досконало знати і вміло застосовувати кондитер. Кондитерська справа – джерело вічного натхнення. На Україні кажуть: “Навчилась готувати пироги - стала господинею в домі".

 
Кухар PDF Друк e-mail

DSCN1288    Кухарська справа є давнім мистецтвом. Головне призначення кухаря – готувати не тільки смачну, але й якісну їжу. Недарма в народі кажуть: “Гарний кухар - вартий лікаря”.Оволодіваючи всіма тонкощами мистецтва приготування їжі, справжній кухар повинен бути людиною творчою, всебічно обізнаною. З’єднуючи чотири основні смаки - солодкий, солоний, гіркий, кислий, використовуючи найширшу гаму пахощів, майстер–кухар впливає ароматично–смаковими компонентами їжі на емоційну сферу нашої психіки, задовольняючи найвибагливіших клієнтів. 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2