Напрямки діяльності PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 лютого 2014, 18:45

vipiska der_reestr1vipiska der_reestr2     

dovidka der_reestr1dovidka der_reestr2

 

     Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова - це професійно-технічний навчальний заклад другого атестаційного рівня підпорядкований Міністерству освіти і науки України державним професійно-технічним навчальним закладом,  що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти.
Головне завдання: забезпечення права громадян на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.
Засновник професійно-технічного навчального закладу: Міністерство освіти і науки України.
Статус Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова: юридична особа з штампом, печаткою, своїм найменуванням, що діє на підставі Статуту.
Статут навчального закладу розроблено навчальним закладом на основі Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», Положення «Про професійно-технічний навчальний заклад» і затверджено Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 17.11.2011 року №1318).
Основні напрями діяльності Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова:
  • допрофесійна освіта;
  • професійна освіта;
  • перепідготовка та підвищення кваліфікації;
  • надання повної загальної середньої освіти;
Повноваження державного навчального закладу:
а) організація навчально-виховного процесу, обрання форм та методів навчання;
б) навчально-виробнича, навчально-виховна, навчально-методична, фінансово-господарська та виробничо-комерційна діяльність;
в) розробка робочих навчальних планів з професій і робочих навчальних програм з навчальних предметів на основі типових навчальних планів і типових навчальних програм, визначення регіонального компоненту змісту професійно-технічної освіти, які затверджуються в установленому порядку;
г) розробка правил прийому учнів, слухачів до професійного ліцею на основі типових правил прийому;
д) формування разом з органами управління професійно-технічною освітою планів прийому учнів, слухачів з урахуванням державного замовлення, потреб ринку праці та потреб громадян у професійно-технічній освіті і замовлень підприємств, установ, організацій;
ж) організація харчування, матеріальне забезпечення та побутове обслуговування учнів, слухачів;
з) атестація педагогічних працівників;
е) організація стажування педагогічних працівників на підприємствах, в установах, організаціях;
є) здійснення професійного навчання незайнятого населення;
и) організація виробничого навчання учнів, слухачів на виробництві та у сфері послуг;
і) забезпечення заходів з охорони праці учнів, слухачів, працівників;
ї) матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу;
й) визначення структури і штатного розпису з урахуванням установленого фонду заробітної плати;
к) забезпечення належної якості професійного навчання та виховання учнів, слухачів;
л) видача документів про освіту встановлених зразків. 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2