Проекти
Розбудова іміджу ліцею PDF Друк e-mail
Середа, 19 листопада 2014, 15:32
proekt
Назва проекту: Розбудова іміджу ліцею
Галузь застосування: навчальний-виробничий та виховний процес ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»
Суб’єкти інноваційної діяльності: педагогічний та учнівський колективи професійно-технічного навчального закладу
Авторський колектив: Корецький М.І., директор ліцею, Легедза В.М., заступник директора навчально-виробничої роботи, Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи, Будак М.Г., заступник директора з виховної роботи,педагогічний та учнівський колективи, співробітники ліцею.
Рік розробки: 2008 - 2009
Рік впровадження: 2010 - 2015
 
Електронний методичний кабінет PDF Друк e-mail
Середа, 19 листопада 2014, 15:05
proekt
Назва проекту: Створення електронного методичного кабінету
Галузь застосування: навчально-виробничий процес ліцею.
Суб’єкти інноваційної діяльності: педагогічний колектив.
Авторський колектив проекту: Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи,     Соколовська О.В., методист, Вихристюк О.В., викладач, Висоцька Л.О., Витоптова Л.А., Онуфрійчук С.І., Сосновська Л.В., голови методичних комісій.
Рік розробки: 2014.
Рік впровадження: 2015.
 
Світ навколо нас – і я його частина PDF Друк e-mail
Середа, 19 листопада 2014, 14:24
proekt
Назва проекту: «Світ навколо нас – і я його частина»
Галузь застосування: навчальний та виховний процес ліцею.
Суб’єкти інноваційної діяльності: учнівський та педагогічний колективи.
Авторський колектив: Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи,     Соколовська О.В., методист, Колечкіна О.М., керівник методичної комісії класних керівників, Ямкова А.І., викладач біології та географії, класний керівник, учні.
Рік розробки: 2014.
Рік впровадження: 2014.
 
Система роботи методичних комісій PDF Друк e-mail
Середа, 19 листопада 2014, 14:00
proekt
Назва проекту: Система роботи методичних комісій над створенням індивідуальних та колективних портфоліо на сайті навчального закладу
Галузь застосування: навчально-виробничий процес ліцею
Суб’єкти інноваційної діяльності: педагогічний колектив
Авторський колектив проекту:  Чернікова Л.О. (заступник директора з навчальної роботи),     Соколовська О.В. (методист), Вихристюк О.В. (викладач), Висоцька Л.О., Витоптова Л.А., Онуфрійчук С.І., Сосновська Л.В. (голови методичних комісій)
Рік розробки: 2014
Рік впровадження: 2015
 
Профорієнтаційна робота PDF Друк e-mail
Середа, 19 листопада 2014, 13:41
proekt
Назва проекту: Використання мультимедійних технологій в організації профорієнтаційної роботи
Галузь застосування: навчально-виховний процес у ДНЗ "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова", профорієнтаційні заходи.
Суб’єкти інноваційної діяльності: викладачі, класні керівники, учні ліцею.
Авторський колектив проекту: Чернікова Л.О., заступник директора з навчальної роботи, Соколовська О.В., методист, Колечкіна О.М., керівник методичної комісії класних керівників, Чернова Л.К., викладач.
Рік розробки: 2013.
Рік впровадження: 2014.
 


Сторінка 1 з 3
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2