Співпраця з батьками PDF Друк e-mail

metodichka

Оптимізація виховного процесу через співпрацю батьків і педагогів

До збірника увійшли теоретичні рекомендації та практичні напрацювання класних керівників навчального закладу з питання співпраці педагогів і батьків.

Збірник призначений для майстрів виробничого навчання та для класних керівників навчальних груп.

Укладач: О.М.Колечкіна, викладач, голова методичної комісії класних керівників Кіровоградського професійного ліцею.

Відповідальний за випуск: Л.О.Чернікова, заступник директора з навчальної роботи.

Розглянуто на засіданні методичної комісії класних керівників Кіровоградського професійного ліцею (протокол № 9 від 19 квітня 2011 р.).

w Скачати

met rek

Рекомендації щодо спілкування з підлітками.

Підготували:
класний керівник Ігнатенко Г.В.,
майстер виробничого навчання Свідерська О.В

pdf Переглянути
 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2