Поради для батьків PDF Друк e-mail
porady b

 ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ «ЗНАХОДИМО СПІЛЬНУ МОВУ З ДИТИНОЮ-ПІДЛІТКОМ»

Був час, коли ваша дитина була маленькою і з нею не виникало труднощей. Тепер вона маленька доросла людина зі своїми інтересами. Вона може подовгу сидіти в інтернеті, знаходячи там для себе безліч розваг. На вас дивиться як на інопланетянина, закривається в своїй кімнаті і вас туди не пускає. Всі ваші зауваження чадо не приймає, говорить імпульсивно, і часто ви його просто не розумієте. Що ж відбувається з дитиною? Як знайти з нею спільну мову в такій складній ситуації? На ці питання ви можете зайти відповідь тут.

Підготувала практичний психолог Корда Є.М.

w      Завантажити     

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2