PDF Друк e-mail


Англійська – це цікаво, англійська – це весело, англійська в сучасному світі – це необхідно, а англійська мова в професії – вимога часу. Учні нашого ліцею з великою цікавістю вивчають англійську мову, особливо, ті, які хочуть мати багато друзів, тому що існує відома істина: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

Майбутні кухарі, кондитери, офіціанти, слюсарі з ремонту автомобілів тісно пов’язані з обслуговуванням клієнтів, і тому знання англійської мови особливо необхідні саме їм.

Професійна спрямована лексика та термінологія, комунікативні ситуації на робочому місці, відеофрагменти – ось те чим ми займаємося на уроці та у позаурочний час.

Тож вивчаймо англійську із задоволенням! Наше гасло – «English with pleasure».

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.
Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,
вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2