PDF Друк e-mail
 Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми проблемами
  • У Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова створені сприятливі умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами, у тому числі й осіб з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень:
  • у наявності два пандуси та кнопка виклику;
  • будівлі закладу професійної (професійно-технічної) освіти об’єднані зручними переходами;
  • східці для організації безпечного переміщення обладнані поручнями;
  • виконано капітальний ремонт санітарних кімнат, туалетів;

pandus

Усі навчальні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. Рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення.

У Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечує сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням усіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

  • Навчальні меблі кабінетів відповідають віковим та морфофункціональним особливостям учнів.
  • Навчальні кабінети, майстерні та лабораторії відповідають вимогам Державних стандартів загальної середньої освіти, Державних стандартів професійної ( професійно-технічної) освіти, кваліфікаційних характеристик з конкретних професій, санітарним вимогам до навчальних майстерень.
  • Територія закладу професійної (професійно-технічної) підтримуються в належному стані.

Адміністрацією закладу постійно проводиться робота щодо дотримання державних гарантій для дітей-інвалідів та дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, на отримання професійної (професійно-технічної) освіти на рівні, що відповідає їх здібностям і можливостям, гарантованих кожному громадянину Конституцією України.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2