Історія PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 лютого 2014, 21:12

Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова засновано за наказом Наркомату цивільного будівництва УРСР № 44 від 3 березня 1944 року як будівельну школу фабрично-заводського навчання № 1.

 Навчання перших учнів проводилось за професіями муляр і покрівельник. Контингент становив близько 100 осіб з терміном навчання 6 місяців.

 

У 1959 році будівельна школа № 1 перейменована в професійно-технічне училище № 2. Підготовка робітників проводилась впродовж двох років за професіями "Столяр", "Муляр", "Маляр", "Лицювальник-плитковик", а контингент учнів зріс до 200 осіб.

 

1973 рік. Базовим підприємством «Кіровоградбуд» збудований навчальний комплекс по вул.Червонозорівській, 21а. Інженерно-педагогічний колектив і учні своїми силами оснащують навчальний і побутовий корпуси, приміщення навчально-виробничих майстерень. З 1974 року почалась підготовка робітників-будівельників з отриманням повної середньої освіти. Шляхом реконструкції введені в дію шість навчальних кабінетів і лабораторій.

 

1977 рік. Постановою Ради Міністрів УРСР № 491 22.09.1977р. за значні заслуги в підготовці кваліфікованих робітників СПТУ № 2 було присвоєно ім'я Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова.

 1984 рік. До 40-річчя навчального закладу збудовано і введено в експлуатацію спортивний комплекс, який включає ігровий зал 36м х 18м та чотири спеціалізованих міні-спортзали.

 1997 рік. До професійно-технічного училища № 2 приєднується ліквідоване професійно-технічне училище № 15. Розпочинається підготовка робітників сфери громадського харчування, контингент учнів становить більше 800 осіб.

 2003 рік. За наказом Міністерства світи і науки України №375 від 12.06.2003р. училище реорганізовано в Кіровоградський професійний ліцей.

 За роки існування навчального закладу підготовлено близько 20 тисяч молодих кваліфікованих робітників, які зробили вагомий внесок у розвиток економіки міста Кіровограда та області.

 Наказом Міністерства освіти і науки України № 344 від 21.04.2010 року "Про затвердження Змін до Статуту Кіровоградського професійного ліцею" внесено зміни до назви навчального закладу: Державний навчальний заклад "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу Олексія Семеновича Єгорова".

Державний навчальний заклад "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова" - сучасний навчальний заклад, в якому є все необхідне для забезпечення високого рівня професійної та загальноосвітньої підготовки: 22 сучасних навчальних кабінети, 6 лабораторій, 9 навчально-виробничих майстерень, бібліотека з книжковим фондом близько 28 тисяч примірників, спортивний зал, спортивний комплекс.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2