PDF Друк e-mail

matematika Математика.  Математика — це велична споруда, створена уявою людини, для пізнання Всесвіту. Ле Корбюз’є, французький архітектор і теоретик архітектури швейцарського походження. 
astro Астрономія.  Усі речі знаходяться у Всесвіті, і Всесвіт - у всіх речах: ми у ньому, він у нас . Так все сходиться у довершеній єдності. Дж. Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму.
biologiya Біологія.  Птахам дані крила, рибам - плавці, а людям, які живуть у природі, - вивчення і пізнання природи; ось їхні крила. Х. Марті, кубинський поет, письменник та публіцист, лідер визвольного руху Куби від Іспанії.
geograf Географія.  Географія - єдине мистецтво, в якому останні творіння завжди найкращі. Вольтер, французький письменник і філософ-деїст.
ekologiya
Екологія. Хто не любить природи, той не любить людину, той не громадянин. Альберт Ейнштейн, один з найвизначніших фізиків XX століття. Лауреат Нобелівської премії.
fizika Фізика. 

 

Фізика написана у великій книзі, яка завжди відкрита у нас перед очима, - я маю на увазі Всесвіт. Г. Галілей, італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, математик, поет і літературний критик, один із засновників сучасного експериментально-теоретичного природознавства.
himiya
Хімія.  Хімія — галузь чудес, в ній заховане щастя людства, найбільші завоювання розуму будуть здійснюватися у цій галузі. Максим Горький, російський письменник, драматург та публіцист Російської імперії та СРСР.
ekologiya
 Технології.  Життя без праці — злодійство, праця без мистецтва — варварство. Ф. Ларошфуко, видатний французький письменник-мораліст.
informatika
Інформатика.  Хто володіє інформацією, той володіє світом. У. Черчілль, державний діяч Великої Британії, письменник, найбільше відомий як прем'єр-міністр цієї країни у роки Другої світової війни, лауреат Нобелівської премії з літератури.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2