Вітаємо з Днем знань ! PDF Друк e-mail
1sept 06

 Вітаємо з Днем знань !

Новий навчальний рік в державному навчальному закладі "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О. С. Єгорова" розпочався першого вересня святом Дня знань. Адміністрація закладу, викладачі, майстри виробничого навчання привітали учнів І курсу та  їхніх батьків з початком нового етапу в житті. Обравши робітничі професії, молоде покоління має змогу реалізуватися в суспільстві, розкрити свої здібності, стати успішними людьми.

Колектив навчального закладу побажав майбутнім робітникам оволодівати знаннями, бути відповідальними, цілеспрямованими, досягти вершин у житті. Від імені старшокурсників прозвучали слова вдячності педагогам за сумлінну працю, відданість, професіоналізм.

Сподіваємось, що для першокурсників наш ліцей стане другою домівкою, а вони своєю активністю й небайдужістю будуть гідно продовжувати найкращі традиції закладу.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2