Свято осені PDF Друк e-mail
IMG 0206

Свято осені

Стало доброю традицією у Кіровоградському професійному ліцеї імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова щороку проводити свято золотої осені.

27 вересня у навчальному закладі відбувся конкурс на кращу композицію з квітів, овочів, фруктів «Осінні фантазії», в якому взяли участь учні трьох курсів.

IMG 0214

 Варіація тем була різноманітною – «Квітуча земля», «Щедра осінь», «Осінні візерунки», «Вересневі самоцвіти», «У краси нема кордону».

Щедрість української землі було представлено в композиції групи № 132 «Аромат українського чаю», яка складала шипшину, калину, м’яту, липу, ожину, та малину.

Вражали авторські роботи зроблені з редьки, моркви, буряка, перцю у формі лілій, троянд, весняного квітучого дерева й лебедів.

Багатство осені показали учні групи 101 – в їхньому кошику були фрукти, огірки, кавуни, часник, цибуля, морква, помідори. Розкішними барвами сяяли квіти, калина, горобина у поєднанні з чорнобривцями, барвінком в етюді «Осінній вернісаж» учнів групи 102 і 301.

IMG 0225

Символами України є Сорочинський ярмарок. Учні групи 131 саме так і назвали композицію, де був віз із гарбуза, з капустою, баклажанами, зеленню трав, виноградом. «Букет кохання» з овочів передав неповторність, витонченість людських почуттів ( група 31).

IMG 0220

Найкращою була композиція «Казка про золоту рибку», в якій учні групи 121 поєднали і корали, і рибки, і підводні квіти, і морське каміння.

 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2