Книга - найчистіша сутність людської душі. PDF Друк e-mail
IMG 048711

Книга - найчистіша сутність людської душі.

 Книга готує людину до життя, вона – джерело мудрості, найчистіша сутність людської душі. Це добре розуміють учні державного навчального закладу « Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» і тому за допомогою бібліотекаря Халілової Лариси Анатоліївни створили літературний клуб «Книголюби».

20 вересня 2013 року гості обласного семінару бібліотекарів ПТНЗ були присутні на засіданні клубу, на якому обговорювалася повість Ч.Айтматова «Тополек мой в красной косынке».

P118082311

          Проблеми твору схвилювали і примусили задуматись кожного учасника обговорення про власне життя. На думку Іванчишина Олександра, учня групи №332, серед загальнолюдських цінностей головне - справжня дружба, відповідальність за вчинки, почуття обов’язку. Особливо близькою для молоді є тема кохання, вірності. Учениці Скічко Дар’я, Малишко Марія вважають, що кохання – основа міцної родини і його треба берегти, за думкою Дерябкіної Яни, з якою згодні інші учасники обговорення, зрада руйнує сім’ю. Повість дала можливість учням співставити власні погляди з поглядами героїв, зрозуміти їхні вчинки, зробити висновки. Голова клубу випускниця Анна Васильєва впевнена, що цей твір учить бути мудрими, терплячими, прислухатися до думки інших, цінувати дружбу, уміти зберегти кохання та родину.

 

 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2